Uşak Kireç 2014 yılında 2.500m2’si kapalı 105.000m2 arazi üzerine kurulu çift şaftlı dikey fırın olarak kurulmuştur. Yüksek cevher kalitesi, gelişmiş teknolojisi ve üretimdeki titizliğiyle günlük 300ton sönmemiş kireç kapasitesine sahiptir.

Firmamız teknolojik gelişmelere paralel olarak sürekli yenilenen altyapısı nedeniyle, günün koşullarına ve teknolojiye uyum sağlayarak müşterilerine en kaliteli ürün ve en iyi hizmeti vermeyi kendisine amaç edinmiştir.

Tesislerimiz

Kireç Fabrikası;

Fabrikamız Uşak’ın Sivaslı ilçesinde faaliyet göstermektedir. Fabrikamız 105.000m2 arazi üzerine kurulu olan dairesel kesitli, paralel akışlı, çift şaftlı, rejeneratif fırın ve 2.500m2 kapalı alana sahip yardımcı tesislerimizden oluşmaktadır. İmalatımız günlük 300 ton kapasiteli olup, sönmemiş kireç olarak müşterilerimizin talebine göre mikronize öğütme, granül ve parça kireç şeklindedir. Müşteri odaklılık kapsamında istenilen kalite ve tane boyutunda üretim yapılmaktadır.

Kirecimizin yüksek kalitesi nedeni ile; inşaat, metalurji, madencilik ve kimya sanayinde özellikle tercih edilmektedir. Fabrikamızın üretim kalitesi kadar iş güvenliği ve çevre şartları da göz önünde bulundurulmaktadır. Bu konuda tavizsiz olarak, kanunlarında üstünde kontrol mekanizmaları oluşturulmuştur.

Konkasör Tesisi;
Konkasör tesisimiz Denizli’nin Çivril ilçesinde faaliyet göstermektedir. Yüksek kaliteli kireç taşını, doğal rezervden üreten, kimyasal ve fiziksel özellikleri karşılayan bölgedeki dört adet ocağımızın bulunduğu, günlük 2000 ton üretim kapasitesine sahip konkasör tesisimizde üretmekteyiz.

Tesisimiz beton, asfalt agregası ve kireç taşı üretmekte olup isteğe bağlı olarak farklı ebatlarda yol, alt temel, altyapı, prekast, drenaj vb. malzeme taleplerini sipariş üzerine üretebilmektedir.
 

Bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.